Pejabat Pendaftaran (MT Sivil)

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI SIVIL KUALA LUMPUR

ARAS 1, SAYAP KIRI, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR.

 

UNIT HAKIM PENGURUS

(Aras 4, Tengah)

 

 

 

 

Pn Syahrin binti Jeli Bohari

(Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4147

 

syahrin@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Pn. Nurul Nadia binti Abdul Razak

(Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4937

 

nurulnadia@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Kosong

 

03-6209 4152

 

 

 

 

 

 

 

Zahir bin Zakaria (Pemb. Tad. Undang-Undang L22)

 

03-6209 4164

 

 

Khairi Irwan b. Wahab (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4642

 

khairiirwan@kehakiman.gov.my

Nur Fadina Binti Yusof (Pemb. Tadbir Undang-Undang)

 

03-6209 4710

 

fadina@kehakiman.gov.my

Muhammad Hafiz b. Mat Ali (Pemb. Tad. Perkeranian/Operasi)

 

03-6209 4710

 

 

Nor Azle binti Muhamad (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4710

 

norazle@kehakiman.gov.my

Rasmizal bin Abd. Hamid (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4450

 

 

Ahmad Zulfahmi b. Ramli (Pemb. Operasi)

 

03-6209 1203

 

 

Mohd R. Azmi b. Abd. Azis (Pem. Operasi)

 

03-6209 4649

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 1

 

 

 

 

Norhisham bin Mohd Saifuddin Rezam

 

03-6209 4643

 

norhisham@kehakiman.gov.my

Nurhaizan Arliana bt. Mohd Som (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4643

 

Arliana@kehakiman.gov.my

Kavitha a/p Nadarajah (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 31,32)

 

03-6209 4642

 

nkavitha@kehakiman.gov.my

Zaini bin Dakir (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4642

 

 

                     

 

 

 

 

NCvC 2

 

 

 

 

Noraini binti Hussiun (PTPO)

 

03-6209 4639

 

norainihussiun@kehakiman.gov.my

Ezlien binti Abdul Ghani

 

03-6209 4639

 

ezlien@kehakiman.gov.my

Mohd Asri b. Ghazali (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4638

 

mohdasri@kehakiman.gov.my

Azman b. Hj. Mulub (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4638

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 3

 

 

 

 

Rohaya bt. Ab. Lah (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,21,22,23,25,26)

 

03-6209 4640

 

rohayaablah@kehakiman.gov.my

Nor Habibah bt. Mustapha (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 31,32)

 

03-6209 4641

 

norhabibah@kehakiman.gov.my

Mohd Saiful Shahrul b. Ramli (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4640              

 

 

Mohd Azmi Bin Che Ap (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4640           

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 4

 

 

 

 

Siti Sumarni binti Parni (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,21,22,23,25,26)

 

03-6209 4637

 

sitisumarni@kehakiman.gov.my

Dinarachagi a/p Thangarajoo (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 24, 24F)

 

03-6209 4636

 

dinarachagi@kehakiman.gov.my

Zahrina bt. Azizain (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4636

 

zahrina@kehakiman.gov.my

           

 

 

 

 

NCvC 5

 

 

 

 

Mohd Nizam b. Moin (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,21,22,23,25,26)

 

03-6209 4634

 

mohdnizam@kehakiman.gov.my

Kosong (Kod 24, 24F)

 

03-6209 4635

 

@kehakiman.gov.my

Zakiah bt. Musa (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 31,32)

 

03-6209 4634

 

zakiahmusa@kehakiman.gov.my

Amir Ta’at b. Sulaiman (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4635

 

 

           

 

 

 

 

NCvC 6

 

 

 

 

Kalaivani a/p Pandian (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,21,22,23,25,26)

 

03-6209 4633

 

kalaivani@kehakiman.gov.my

Siti Masitah bt. Ahmad (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 24, 24F)

 

03-6209 4632

 

sitimasitah@kehakiman.gov.my

Nor Azira bt. Othman (Pem. Tad. Perkeranian/Operasi) (Kod 31,32)

 

03-6209 4633

 

norazira@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

NCvC 7

 

 

 

 

Nurul Farhana Bt. Wahab (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,21,22,23,25,26)

 

03-6209 4630

 

nana@kehakiman.gov.my

Malar a/p Velu (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 24, 24F)

 

03-6209 4631

 

malavelu@kehakiman.gov.my

Suhazlinda bt. Awang Senik @ Ismail (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 31,32)

 

03-6209 4630

 

suhazlinda@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

NCvC 8

 

 

 

 

Roseniza bt. Kadir (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 24, 24F)

 

03-6209 4629

 

roseniza@kehakiman.gov.my

Nurul Haslina Hasny bt. Musa (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 31,32)

 

03-6209 4629

 

hasny@kehakiman.gov.my

Abdul Mutalib b. Baharim (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4628

 

mutalib@kehakiman.gov.my

Azrul Nizam b. Mohd Yusof (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4629

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 9

 

 

 

 

Tutup                                                                       

 

 

 

 

         

 

 

 

 

NCvC 10

 

 

 

 

Tutup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCVC 11

 

 

 

 

Mohd Roslan b. Idris (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4700

 

 

Nurul Zaidatul Aqmar Bt. Mohd Ariff

 

03-6209 4700

 

nurulariff@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

Pendaftaran Mahkamah Pembinaan

 

Aida  Suriani Bt. Adnan

(Pemb. Tad. Undang-undang)

 

03-6209 4627

 

aidaadnan@kehakiman.gov.my

Wong Iye Iye

(Pemb. Tad. Perkeranian/Operasi)

 

03-6209 4626

 

wongiyeiye@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pendaftaran Mahkamah Keluarga (Aras 2, Sayap Kanan)

 

 

 

 

 

Fairuz bt. Salim

(Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4428

 

fairuz@kehakiman.gov.my

Nur Aimee Lhiyana bt. Mohd Naini

(Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03–6209 4427

 

aimee@kehakiman.gov.my

Haslan b. Abd. Halim

(Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4430

 

haslan@kehakiman.gov.my

Nur Nazihah bt Shaffie

(Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4428

 

nurnazihah@kehakiman.gov.my

Siti  Nurazwen Bt. Ahmad Soyuti Seregar

(PTUU)

 

03–6209 4430

 

sitinurazwen@kehakiman.gov.my

Roslan bin Ibrahim

(PTUU)

 

03-6209 4140

 

roslanibrahim@kehakiman.gov.my

Mohd Izwan b. Ros Zainan

(Pemb. Operasi)

 

03-6209 4430

 

 

Muhammad Khairul Azam b. Asmue

(Pemb. Operasi)

 

03-6209 4427

 

 

Khairul Anuar b. Abd Manap

(Pemb. Operasi)

 

03-6209 4433

 

 

 

 

03-6209 4433

 

 

Rosalina binti Ab Dullah

(PTUU)

 

03-6209 4432

 

rosalina@kehakiman.gov.my

Suazira binti Mohd Surat

(PTUU)

 

03-6209 4432

 

suazira@kehakiman.gov.my

Ahmad Zulfahmi b. Ramli

(Pemb. Operasi)

 

03-6209 1203

 

 

Mohd R. Azmi b. Abd. Azis

(Pem. Operasi)

 

03-6209 4649

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pendaftaran Rayuan Bahagian Kuasa-Kuasa Khas

(Aras 2, Sayap Kiri)

 Faks : 03-62094494

 

 

 

 

 

Noor Hisam b. Ahmad

(Pemb. Tad. Kanan)

 

03-6209 4489

 

hisam@kehakiman.gov.my

Jefri b. Abu

(Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4483

 

jefri@kehakiman.gov.my

Noormasneira bt. Muhammad

(Pemb.Tad. Undang-undang)

 

03-6209 4490

 

masneira@kehakiman.gov.my

Lachumy a/p Murugan

(Pemb.Tad. Undang-undang)

 

03-6209 4482

 

lachumy@kehakiman.gov.my

Kosong

(Pemb.Tad. Undang-undang)

 

03-6209 4481

 

@kehakiman.gov.my

Mohammad Nazmi bin Rahmat

(Pemb.Tad. Undang-undang)

 

03-6209 4481

 

nazmirahmat@kehakiman.gov.my

Noraidil b. Othman

(Pemb.Operasi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unit Petisyen Penerimaan Masuk Peguambela & Peguamcara Bhgn. BKKK

 Faks : 03-62094494

 

 

 

 

 

Sabarudin bin Sulaiman

(Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4488

 

sabarudin@kehakiman.gov.my

Siti Hamelia bt Ahmad Bakri

(Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4488

 

hamelia@kehakiman.gov.my

Kosong

(Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4476

 

@kehakiman.gov.my

Nor Faizul Zeffry bin Mah Hussin

(Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4476

 

faizulmahhussin@kehakiman

Siti Hapizah Bt. Jaafar

(Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4476

 

hapizah@kehakiman.gov.my

Mohd Yazid b. Baharon

(Pemb. Operasi)

 

03-6209 4471

 

 

Melayu