Pejabat Pendaftaran (MT Sivil)

 

 

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI SIVIL (BAHAGIAN NCVC) KUALA LUMPUR

ARAS 1, SAYAP KIRI, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR.

 

UNIT HAKIM PENGURUS (Aras 4, Tengah)

 

 

 

 

Pn Syahrin binti Jeli Bohari

(Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4147

 

syahrin@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Pn. Nurul Nadia binti Abdul Razak

(Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4149

 

nurulnadia@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Khairi Irwan b. Wahab (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4642

 

khairiirwan@kehakiman.gov.my

Nur Fadina Binti Yusof (Pemb. Tadbir Undang-Undang)

 

03-6209 4710

 

fadina@kehakiman.gov.my

Noraini binti Hussiun (PTPO)

 

03-6209 4700

 

norainihussiun@kehakiman.gov.my

Nur Aqidah Binti Zainuddin (Pemb. Tadbir Undang-Undang)

 

03-6209 4700

 

nuraqidah@kehakiman.gov.my

Malar a/p Velu (Pemb. Tadbir Undang-Undang)

 

03-62094713

 

malavelu@kehakiman.gov.my

Adnan Shahril Bin Mohd Joned (Jurubahasa)

 

03-6209 4700

 

adnanshahril@kehakiman.gov.my

Rasmizal bin Abd. Hamid (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4450

 

 

Ahmad Zulfahmi b. Ramli (Pemb. Operasi)

 

03-6209 1203

 

 

Mohd R. Azmi b. Abd. Azis (Pem. Operasi)

 

03-6209 4649

 

 

Mohd Saiful Shahrul b. Ramli (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4640               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 1

 

 

 

 

Norhisham bin Mohd Saifuddin Rezam (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 21,22,23,11,12,24NCVC)

 

03-6209 4643

 

norhisham@kehakiman.gov.my

Kavitha a/p Nadarajah (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,31,32, 24FC)

 

03-6209 4643

 

nkavitha@kehakiman.gov.my

Zaini bin Dakir (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4642

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 2

 

 

 

 

Mohd Asri b. Ghazali (Pemb. Tad. Undang-Undang)(Kod11,12,21,22,23,24NCVC)

 

03-6209 4638

 

mohdasri@kehakiman.gov.my

Ezlien binti Abdul Ghani (Pemb. Tad. Undang-undang) (Kod 15,31,32,24FC)

 

03-6209 4639

 

ezlien@kehakiman.gov.my

Zaini bin Dakir (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4642

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 3

 

 

 

 

Rohaya bt. Ab. Lah (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 21,22,23,11,12,24NCVC)

 

03-6209 4640

 

rohayaablah@kehakiman.gov.my

Zahir bin Zakaria (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,31,32, 24FC)

 

03-6209 4164

 

zahir@kehakiman.gov.my

Azman b. Hj. Mulub (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4638

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 4

 

 

 

 

Siti Sumarni binti Parni (Pemb. Tad. Undang-Undang)(Kod21,22,23,11,12,24NCVC)

 

03-6209 4637

 

sitisumarni@kehakiman.gov.my

Zahrina bt. Azizain (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,31,32,24FC)

 

03-6209 4636

 

zahrina@kehakiman.gov.my

Azman b. Hj. Mulub (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4638

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 5

 

 

 

 

Mohd Nizam b. Moin (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod,21,22,23,11,12, 24NCVC)

 

03-6209 4634

 

mohdnizam@kehakiman.gov.my

Nurul Zaidatul Aqmar Bt. Mohd Ariff (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,31,32,24FC)

 

03-6209 4635

 

nurulariff@kehakiman.gov.my

Amir Ta’at b. Sulaiman (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4635

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 6

 

 

 

 

Kalaivani a/p Pandian (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod21,22,23,11,12, 24NCVC)

 

03-6209 4633

 

kalaivani@kehakiman.gov.my

Siti Masitah bt. Ahmad (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,31,32,24FC)

 

03-6209 4632

 

sitimasitah@kehakiman.gov.my

Amir Ta’at b. Sulaiman (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4635

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 7

 

 

 

 

Nurul Farhana Bt. Wahab (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 21,22,23,11,12, 24NCVC)

 

03-6209 4630

 

nana@kehakiman.gov.my

Suhazlinda bt. Awang Senik @ Ismail (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15, 31,32, 24FC)

 

03-6209 4630

 

suhazlinda@kehakiman.gov.my

Azrul Nizam b. Mohd Yusof (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4629

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 8

 

 

 

 

Roseniza bt. Kadir (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 21,22,23,11,12,24FC)

 

03-6209 4629

 

roseniza@kehakiman.gov.my

Nurul Haslina Hasny bt. Musa (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15,31,32, 24NCVC)

 

03-6209 4629

 

hasny@kehakiman.gov.my

Azrul Nizam b. Mohd Yusof (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4629

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 9

 

 

 

 

Zakiah binti Musa (Pemb. Tad Undang-undang) (Kod 21,22,23,11,12,24NCVC)

 

03-62094719

 

zakiahmusa@kehakiman.gov.my

Nurhaizan Arliana bt. Mohd Som (Pemb. Tad. Undang-Undang)(Kod 15,31,32, 24FC)

 

03-62094719

 

arliana@kehakiman.gov.my

Nor Azle binti Muhamad (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4710

 

norazle@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCvC 10

 

 

 

 

Abdul Mutalib b. Baharim (Pemb. Tad. Undang-Undang)(Kod21,22,23.11,12,24NCVC)

 

03-62094717

 

mutalib@kehakiman.gov.my

Nor Habibah bt. Mustapha (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Kod 15, 31,32, 24FC)

 

03-6209 4716

 

norhabibah@kehakiman.gov.my

Nor Azle binti Muhamad (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4710

 

norazle@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

Melayu