Pejabat Pendaftaran (MT Dagang)

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI DAGANG KUALA LUMPUR

ARAS 2, SAYAP KANAN, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

 

UNIT HAKIM PENGURUS DAGANG (ARAS  - 5) TENGAH

 

FAX : 03-6209 4083

 

 

         

Tn. Ashraf Rezal b. Abdul Manan (Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4941

 

ashraf@kehakiman.gov.my

         

Kosong (Penolong Kanan Pendaftar)

 

 

 

 

         

Hasnita bt. Abdul Haling (Pemb. Tad. Undang-Undang Kanan)

 

03-6209 4069

 

hasnita@kehakiman.gov.my

Abdullah Reduan b. Abd Samat (Pemb. Tad. Perkeranian/Operasi)

 

03-6207 4089

 

reduan@kehakiman.gov.my

Adnan Shahril bin Mohd Joned(Jurubahasa)

 

03-6207 4089

 

adnanshahril@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

NCC 1

 

 

 

 

Noraishah bt. Norman (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4411

 

aishahnorman@kehakiman.gov.my

Siti Khadijah Fajariah bt. Ahmad Kamal (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4405

 

fajariah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

NCC 2

 

 

 

 

Khairun Nisha bt. Muhidden (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4394

 

knisha@kehakiman.gov.my

Zafirah Syazana Bt. Zakaria (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03–6209 4394

 

zafirahsyazana@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

NCC 3

 

 

 

 

Malar Veli a/p Suppiah (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4421

 

malar@kehakiman.gov.my

Mohamad Razif b. Shahar (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4425

 

razif@kehakiman.gov.my

Mohamad Azim b. Sudiria (Pemb. Operasi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCC 4

 

 

 

 

Muzamil b. Mat Husin (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4393

 

muzamil@kehakiman.gov.my

Khairul Azman b. Abdul Aziz (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4393

 

kairulazman@kehakiman.gov.my

Ruszalami bin Yaacob (Pemb. Operasi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCC 5

 

 

 

 

Aida Zahareena bt. Anuar (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4404

 

aidazahareena@kehakiman.gov.my

Hanim binti Md.Bakri (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4404

 

hanim@kehakiman.gov.my

Rusdi b. Mohamad Yusoff (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4407

 

 

 

 

 

 

 

NCC 6

 

 

 

 

Siti Romizan bt. Muhamad Nordin (Pem. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4402

 

romizan@kehakiman.gov.my

Rosni bt. Samsudin (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4407

 

rosin@kehakiman.gov.my

Rusdi b. Mohamad Yusoff (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4407

 

-

 

 

 

 

 

NCC 7 (Harta Intelek)

 

 

 

 

Noorul Azny bt. Abu Yazid (Pemb. Tad. Perkeranian/Operasi)

 

03-6209 4614

 

azny@kehakiman.gov.my

Nadzlini bt. Md. Nasir (Pemb. Tad. Undang-Undang) (Harta Intelek)

 

03-6209 4613

 

nadzlini@kehakiman.gov.my           

Mohd Khairul Firdaus b. Karim (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4617

 

-

 

 

 

 

 

NCC 8 (Muamalat) 

 

 

 

 

Hadijah bt. Salleh (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4617

 

hadijahsalleh@kehakiman.gov.my

Kimberley A Gipa @ Nyipa (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4614

 

kimberleygipa@kehakiman.gov.my           

Noor Jannah bt. Hj. Abdullah (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4409

 

jannah@kehakiman.gov.my

Salinah bt. Saif (Pem. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4418

 

salinah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Pendaftaran Insolvensi

 

 

 

 

Noorbaizura bt. Hassan (Pemb. Tad Perkeranian/Operasi)

 

03-6209 4426

 

noorbaizura@kehakiman.gov.my

Rahman bin Halidi (Pem. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4426

 

Rahman@kehakiman.gov.my

Mohamad Azim bin Sudiara (Pem.Operasi)

 

03-6209 4389

 

 

 

 

 

 

 

Kaunter Semakan Fail

 

 

 

 

Mohd Juzailie b Shalan (Pem.Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4412

 

juzailie@kehakiman.gov.my           

Norizan binti Arshad (Pem.Tadbir)

 

03-6209 4412

 

norizanarshad@kehakiman

Md Som b. Jalil (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4422

 

 

 

 

 

 

 

Bilik Fail

 

 

 

 

Muhammad Zulkepli b. Muhammad Zakaria (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4422

 

 

Melayu