Pejabat Pendaftaran (MT Jenayah)

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI JENAYAH KUALA LUMPUR

ARAS 1, SAYAP KANAN, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

 

Unit Hakim Pengurus

 

 

 

 

         

Tn. Raja Shahril Anuar Bin Raja Baniamin(Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4591

 

rajashahril@kehakiman.gov.my

Tn. Mahyudin bin Mohamad Som (Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4259

 

mahyudin@kehakiman.gov.my

Pn. Catherine Nicholas (Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4593

 

catherine@kehakiman.gov.my

Pn. Farah Azura binti Mohd Saad (Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4592

 

farahazura@kehakiman.gov.my

Pn. Fauziah bt. Baharudin (Pemb. Tad. Kanan)

 

03-6209 4597

 

fauziahb@kehakiman.gov.my

Eswari a/p Thiagarjan (Jurubahasa)

 

03-6209 4596

 

eswari@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unit Penyelidikan (Aras 3, Tengah)

 

 

 

 

         

Datin Fadzlin Suraya binti Dato’ Mohd. Suah (Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4262

 

fadzlinsuraya@kehakiman.gov.my

Pn. Sharifah Muhaymin binti Abd Khalib (Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4509

 

muhaymin@kehakiman.gov.my

Pn. Tee Yee Khuan (Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4278

 

teeyeekhuan@kehakiman.gov.my

Pn. Fatin Afiqah binti Mohamed Shah (Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4267

 

fatinafiqah@kehakaiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pendaftaran Jenayah

 

 

 

 

         

Kosong

 

03-6209 4596

 

@kehakiman.gov.my

Pn. Suzana bt. Jismit (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4601

 

jsuzana@kehakiman.gov.my

En. Haris Fadzila bin Mothar (Pem.Tad Undang-Undang)

 

03-6209 4606

 

haris@kehakiman.gov.my

En. Amin Rafiq bin Badrul Amin (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4606

 

rafiq@kehakiman.gov.my

Pn. Haslin bt. Kamarudin (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4605

 

haslin@kehakiman.gov.my

Pn. Siti Radiah binti Md Taib (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4599

 

sitiradiah@kehakiman.gov.my

En. Ismail b. Ramlee (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4605

 

-

En. Mohd Mohsein b. Osman (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4604

 

-          

En. Che Hazua Bin Che Hamid (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4593

 

hazua@kehakiman.gov.my

En. Muhammad Maarof bin Md Yasan (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4593

 

-

En. Zul Nizan b. Dul Karim (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4593

 

-

Melayu