Pejabat Pendaftaran (Kebankrapan)

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI KUALA LUMPUR

[BAHAGIAN KEBANKRAPAN]

ARAS 2, SAYAP KANAN, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

 

Pn Ida Rahayu Bt Sharif

(Timbalan Pendaftar) [Ketua Unit]

 

03 6209 4332

 

idarahayu@kehakiman.gov.my

         

Pn. Lee Hong Shi

(Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4353

 

leehongshi@kehakiman.gov.my

         

Pn. Maryam Jamielah binti Hj. Ab. Manaf

(Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4372

 

maryamjamielah@kehakiman.gov.my

         

Pn. Mazlina binti Mohd. Madlan

(Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4355

 

mazlinamadlan@kehakiman.gov.my

         

Pn. Fazatul Azni bt. Mokhtar (Pemb. Tad. Kanan)

 

03-6209 4337

 

azni@kehakiman.gov.my

Juliana binti Mansor (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4347

 

julianamansor@kehakiman.gov.my

Sharizah bt. Harun (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4348

 

sharizah@kehakiman.gov.my

Nurul Syakilla bt. Kayon (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4343           

 

syakilla@kehakiman.gov.my

Zaharatun bt. Ishak (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4340

 

zaharatun@kehakiman.gov.my

Mohd Noor b. Ismail (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4346

 

mdnoor@kehakiman.gov.my

G Daiyana a/p Govindaraju (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4349

 

daiyana@kehakiman.gov.my

Sukamila bt. Sabli (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4341

 

sukamilah@kehakiman.gov.my

Mohd Azwan Nizam b. Mohamad Noor (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4974

 

 

Mohd Razif bin Awal (Pemb. Operasi)

 

03-62074347 / 4333

 

 

Bilik Fail

 

03-6209 1212

 

 

Melayu