Pejabat Pendaftaran (Surat Kuasa Mati)

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI KUALA LUMPUR

[BAHAGIAN SURAT KUASA WAKIL]

ARAS 1, SAYAP KANAN, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

 

Pn. Nurul Ain Binti Hamzah

(Timbalan Pendaftar)

 

03-6209 4542     

 

ainhamzah@kehakiman.gov.my

         

Pn. Noorul Fhaiez Binti Mohd Nayan

(Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4544

 

noorul@kehakiman.gov.my

         

Tn Mohamad Redza Azhar Bin Rezali

(Penolong Kanan Pendaftar)

 

03-6209 4533

 

redza@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Fizatun Niza bt. Ghalib (Pemb. Tad. Kanan) (Digit 0 & 1)

 

03-6209 4543

 

fizatun@kehakiman.gov.ny           

Mohd Firdaus b. Mohd Sani (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4532

 

firdaussani@kehakiman.gov.my

Shaz Sameon b. Zainuddin (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4532

 

shaz@kehakiman.gov.my

Mohd Hasbi b. Mat Daud (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4532

 

mhasbi@kehakiman.gov.my

Shahrul Idlan b. Rosle (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4532

 

idlan@kehakiman.gov.my

Rozie binti Bujang (Pemb Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4532

 

rozie@kehakiman.gov.my

Mohd Azizan b. Bujang (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4533

 

mohdazizan@kehakiman.gov.my           

Nor Maisyarah Binti Baharudin (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4532

 

maisyarah@kehakiman.gov.my

Mohamed Syahnaz b. Mohamed Mahmod (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4532

 

-

Mohd Hairul Azhar b. Zainal (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4532

 

-

Mohd Shukri Bin Remli (Penghantar Notis)

 

03-6209 4532

 

-

Ganasan a/l Letchumanan (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4532

 

-

Melayu