Pejabat Pendaftaran

×

Mesaj ralat

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls dalam _menu_load_objects() (baris 579 dari /var/www/html/kl/includes/menu.inc).

 

 

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI KUALA LUMPUR

[MAHKAMAH KELUARGA]

ARAS 2, SAYAP KANAN, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

 

Fairuz bt. Salim (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4428

 

fairuz@kehakiman.gov.my

Nur Aimee Lhiyana bt. Mohd Naini (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03–6209 4427

 

aimee@kehakiman.gov.my

Haslan b. Abd. Halim (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4430

 

haslan@kehakiman.gov.my     

Rosalina binti Ab Dullah (PTUU)

 

03-6209 4427

 

rosalina@kehakiman.gov.my

Suazira binti Mohd Surat (PTUU)

 

03-6209 4428

 

suazira@kehakiman.gov.my

Roslan bin Ibrahim (PTUU)

 

03-6209 4430

 

roslanibrahim@kehakiman.gov.my

Mohd Izwan b. Ros Zainan (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4430

 

izwanroszainan@kehakiman.gov.my

Muhammad Khairul Azam b. Asmue (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4430

 

mkazam@kehakiman.gov.my

Khairul Anuar b. Abd Manap

(Pemb. Operasi)

 

03-6209 4433

 

kanuar@kehakiman.gov.my

Melayu