Pejabat Pendaftaran

 

PEJABAT PENDAFTARAN MAHKAMAH TINGGI KUALA LUMPUR

[PENDAFTARAN BAHAGIAN KUASA-KUASA KHAS]

ARAS 2, SAYAP KIRI, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

FAKS : 03-6209 4494

 

PENDAFTARAN BAHAGIAN KUASA-KUASA KHAS (BKK)(ARAS 2, SAYAP KIRI)

 

FAX : 03-6209 4494

 

 

 

 

 

 

 

Noor Hisam b. Ahmad (Pemb. Tad. Kanan)

 

03-6209 4489

 

hisam@kehakiman.gov.my

Mohammad Nazmi bin Rahmat (Pemb. Tad. Undang-Undang) (BKK 1)

 

03-6209 4483

 

nazmirahmat@kehakiman.gov.my            

Siti Hapizah bt. Jaafar (Pemb.Tad. Undang-undang) (BKK 1)

 

03-6209 4477

 

masneira@kehakiman.gov.my

Noormasneira bt. Muhammad (Pemb.Tad. Undang-undang) (BKK 2)

 

03-6209 4490

 

noormasneira@kehakiman.gov.my

(Shiraz Amin b. Shahul Amin (Pemb.Tad. Undang-undang) (BKK 2)

 

03-6209 4481

 

shiraz@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Noraidil b. Othman (Pemb.Operasi)

 

03-6209 4489

 

 

Mohd Yazid b. Baharon (Pemb. Operasi)

 

03-6209 4471

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UNIT PETISYEN PENERIMAAN MASUK PEGUAMBELA & PEGUAMCARA (BKK)

 

FAX : 03-6209 4494

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabarudin bin Sulaiman (Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4488

 

sabarudin@kehakiman.gov.my

Siti Hamelia bt Ahmad Bakri (Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4488

 

hamelia@kehakiman.gov.my

Hanim bt. Bakri (Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4476

 

hanim@kehakiman.gov.my

Nor Faizul Zeffry bin Mah Hussin (Pem.Tad.Undang-Undang)

 

03-6209 4476

 

faizulmahhussin@kehakiman

Nor Asdayantie Abd. Ghani (Pemb. Tad. Undang-Undang)

 

03-6209 4476

 

asdayantie@kehakiman.gov.my

 

 

 

Melayu