Direktori

Nama Kakitangan Jawatan Email(@kehakiman.gov.my) No. Telefon
YA Datuk Wira Mohtarudin bin Baki Hakim Mahkamah Rayuan 03-8880 5000 ext: 3662
PENGURUSAN TERTINGGI PKPMP
Nama Kakitangan Jawatan Email(@kehakiman.gov.my) No. Telefon
Dato' Sri Latifah Binti Haji Mohd. Tahar Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia latifah@kehakiman.gov.my 0388803782
Datuk Haji Aslam Bin Zainuddin Timbalan Ketua Pendaftar I (Polisi) aslam@kehakiman.gov.my 03-88803936
Sabariah Binti Othman Timbalan Ketua Pendaftar II (Operasi) sabariahh@kehakiman.gov.my 03 8880 3931
Dato' Norsharidah Binti Awang Pendaftar Mahkamah Rayuan norsharidah@kehakiman.gov.my 03 8880 4089
HASBI BINTI HASAN Pendaftar Mahkamah Tinggi Malaya hasbi@kehakiman.gov.my 03-88803702
AMELATI PARNELL Pendaftar Mahkamah Tinggi Sabah & Sarawak amelati@kehakiman.gov.my 082-442228
M.Bakri Bin Abd Majid Pendaftar Mahkamah Rendah Malaya m.bakri@kehakiman.gov.my 03-88803942
DAYANG ELLYN NARISA BINTI ABANG AHMAD Pendaftar Mahkamah Rendah Sabah & Sarawak ellyn@kehakiman.gov.my 082-442228
ZAMRI BIN MISMAN Pengarah Pengurusan zamrimisman@kehakiman.gov.my 03-8880 3838
UNIT INTEGRITI
Nama Kakitangan Jawatan Email(@kehakiman.gov.my) No. Telefon
MAZNI BINTI NAWI Pengarah (L54) mazni@kehakiman.gov.my 03-8880 9401
OSMAN BIN YUSOP Ketua Penolong Pengarah (M48) osmanyusop@kehakiman.gov.my 03-8880 4605
Nadhirah Binti Abdul Rahim Penolong Kanan Pendaftar (L41) K nadhirah@kehakiman.gov.my 03-8880 4283
ZALINA BINTI ABDUL RANI Penolong Pegawai Undang-Undang (L32) zalina@kehakiman.gov.my 03-8880 3794
RAFLIZA BINTI MAMAT @ AZIZ Pembantu Tadbir (N19) rafliza@kehakiman.gov.my 03-8880 3872
SUHANA BINTI KASSIM Pembantu Tadbir (N19) suhana@kehakiman.gov.my 03-8880 3850
PEJABAT PENDAFTAR MAHKAMAH TINGGI SABAH DAN SARAWAK
Nama Kakitangan Jawatan Email(@kehakiman.gov.my) No. Telefon
Amelati Anak Parnell Pendaftar Mahkamah Tinggi (Jusa B) amelati@kehakiman.gov.my 082-442228
Zaiton Binti Anuar Penolong Kanan Pendaftar (L44) zaitonanuar@kehakiman.gov.my 082-442228
Sylvia Anak Chichik Setiausaha Pejabat ( N29) sylvia.su@kehakiman.gov.my 082-442228
PEJABAT PENDAFTAR MAHKAMAH RENDAH SABAH DAN SARAWAK
Nama Kakitangan Jawatan Email(@kehakiman.gov.my) No. Telefon
Dayang Ellyn Narisa Binti Abang Ahmad Pendaftar Mahkamah Rendah Sabah & Sarawak (L54) ellyn@kehakiman.gov.my 082-442228

PEJABAT KETUA PENDAFTAR
Mahkamah Persekutuan Malaysia,
Istana Kehakiman,
Presint 3, 62506,
Putrajaya, Malaysia.

Tel 03 8880 3500
Faks 03 8880 3886
Emel webmaster@kehakiman.gov.my

    

qr code

Kini anda boleh melayari Portal Rasmi Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia versi mudah alih menerusi Smartphone dengan hanya melalui Kod QR Rasmi

 

Paparan terbaik menggunakan pelayar terkini dengan resolusi melebihi 1024 x 768 pixel.