Carian Pegawai

Senarai Pegawai

Bahagian Seksyen Jawatan Nama Email No Telefon
Pejabat Pengarah Pejabat Pengarah Mahkamah Kuala Lumpur Pengarah Ahmad Kamar Bin Jamaludin ahmadkamar@kehakiman.gov.my 03-62094209
Pejabat Pengarah Pejabat Pengarah Mahkamah Kuala Lumpur Setiausaha Zulmiaty Bt. Zulkarnaini zulmiaty@kehakiman.gov.my 03-62094210
Mahkamah Tinggi Jenayah Pendaftaran Jenayah Pembantu Am Pejabat Zul Nizan b. Dul Karim 03-6209 4593
Bahagian Pengurusan Bahagian Pengurusan Timbalan Pendaftar Ahmad Fairuz bin Mohd. Puzi ahmadfairuz@kehakiman.gov.my 03-6209 4073
Bahagian Pengurusan Bahagian Pengurusan Timbalan Pendaftar Mohd Hirman bin Ab Raub hirmanraub@kehakiman.gov.my 03-6209 4025
Bahagian Pengurusan Bahagian Pengurusan Penolong Pengarah Kanan Sherilyn Emariza Bt Shariffuddin sherilyn@kehakiman.gov.my 03-6209 4042
Bahagian Pengurusan Bahagian Pengurusan Penolong Peg. Tadbir Kanan Amalina binti Abdul Aziz amalinaaziz@kehakiman.gov.my 3-6207 2037
Bahagian Pengurusan Bahagian Pengurusan Penolong Akauntan Nor Azizah Binti Abu Bakar azizahabubakar@kehakiman.gov.my 03-6209 4671
Bahagian Pengurusan Perpustakaan Penolong Pustakawan Ariza binti Awang ariza@kehakiman.gov.my 03-6209 4009
Bahagian Pengurusan Unit Senggaraan Penolong Jurutera Kamalul Arifin b. Jaffar Sidik kamalul@kehakiman.gov.my 03-6209 4035
Bahagian Pengurusan Unit HRMIS, Naik Pangkat dan Tatatertib Penolong Peg. Tadbir Kanan Maznah bt. Jelani maznahjelani@kehakiman.gov.my 03-6209 4037
Bahagian Pengurusan Unit Pentadbiran dan Fail Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Zarina bt. Zambri zarinazambri@kehakiman.gov.my 03-6209 2024
Pendaftaran Mahkamah Pendaftaran Jenayah Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Nazmi Faisal b. Mahad Hamzah nazmi@kehakiman.gov.my 03-6209 4599
Bahagian Pengurusan Unit Keselamatan Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Sharmila a/p Selvaganesh sharmilaselvaganesh@kehakiman.gov.my 03-6209 4667
Bahagian Pengurusan Unit Pentadbiran dan Fail Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Ahmad Mustakhim bin Abdul Halim mustakim@kehakiman.gov.my 03-6209 4016
Bahagian Pengurusan Unit Pentadbiran dan Fail Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Zuraidah binti Ab Rahman zuraidahrahman@kehakiman.gov.my 03-6207 4022
Bahagian Pengurusan Unit Perkhidmatan dan Perjawatan Penolong Peg. Tadbir Kanan Wan Che Zaton bt. Wan Ismail zaton@kehakiman.gov.my 03-6207 2210
Bahagian Pengurusan Unit Perkhidmatan dan Perjawatan Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Norhafida bt. Daud norhafida@kehakiman.gov.my 03-6209 4806
Bahagian Pengurusan Unit Perkhidmatan dan Perjawatan Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Norsalawati bt. Haroun norsalawati@kehakiman.gov.my 03-6209 4034
Bahagian Pengurusan Unit Setor Dan Alat Tulis Pemb.Tadbir/Perkeranian Operasi Yusnida bt. Yunus yusnida@kehakiman.gov.my 03-6207 2011

Page 1 of 27, showing 20 record(s) out of 530 total