Carian Pegawai

Senarai Pegawai

Bahagian Seksyen Jawatan Nama Email No.Telefon
Mahkamah Tinggi Kuantan Mahkamah Tinggi Kuantan Jurubahasa Ahmad Fadzli bin Abdul Aziz fazli@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext 7022
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Eryana binti Mohd. Taib eryana@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext 7031
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Fatin Nur Atika binti Alias fatinatika@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7272
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Mohd. Razali bin Abdul Karim mohdrazali@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7035
Mahkamah Tinggi Kuantan Mahkamah Tinggi Kuantan Timbalan Pendaftar Noor Aisah binti Mohamed 09-570 7070 ext.7042
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Nor Zilah binti Ismail zilah@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7038
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Nordiyana binti Elias nordiyana@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7030
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Norherdayani binti Subandi herdayani@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7032
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Norjainah binti Napialphri jainah@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7046
Mahkamah Tinggi Kuantan Mahkamah Tinggi Kuantan Jurubahasa Saguntalah a/p Govindan saguntalah@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7023
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Siti Salbiah binti Harun salbiah@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7045
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Suazlan bin Sulong suazlan@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7036
Mahkamah Tinggi Kuantan Mahkamah Tinggi Kuantan Setiausaha Pejabat Suzyani binti Harun suzyani.su@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7001
Mahkamah Tinggi Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan Pembantu Tadbir Undang-Undang Teh Rafida binti Mohamad teh@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7034
Mahkamah Tinggi Kuantan Mahkamah Tinggi Kuantan Jurubahasa Zubaidah binti Bidin zubaidah@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext.7024
Mahkamah Tinggi Kuantan Mahkamah Tinggi Kuantan Hakim YA Dato' Haji Zainal Azman bin Abd. Aziz zazman@kehakiman.gov.my 09-570 7070 ext.7001
Mahkamah Sesyen Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Rendah Pembantu Tadbir Undang-Undang Nadzirah binti Senin nadzirahsenin@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext.7098
Mahkamah Sesyen Kuantan Pejabat Pendaftaran Mahkamah Rendah Pembantu Tadbir Undang-Undang Che Apandi bin Che Hussin cheapandi@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext.7191
Mahkamah Sesyen Kuantan Mahkamah Sesyen Kuantan (1) Jurubahasa Cheaw Hui Kuon cheawhuikuon@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext.7027
Mahkamah Majistret Kuantan Mahkamah Majistret Kuantan (Sivil) Jurubahasa Fatimatuzzaharah binti Aziz fatima@kehakiman.gov.my 09-5707070 ext.7161

Page 1 of 6, showing 20 record(s) out of 105 total