Carian Pegawai

Senarai Pegawai

Bahagian Seksyen Jawatan Nama Email No.Telefon
Mahkamah Tinggi Kuala Terengganu Kamar Hakim Mahkamah Tinggi Pesuruhjaya Kehakiman YA Dato' Abdul Wahab Bin Mohamed wahab@kehakiman.gov.my 09-6272403
Kamar Hakim Mahkamah Tinggi Setiausaha Zaini Binti Ismail zaini.su@kehakiman.gov.my 09-6272403
Mahkamah Tinggi Kuala Terengganu Kamar Hakim Mahkamah Tinggi Odeli Mohd Nazir Bin Jusoh mohdnazir@gmail.com 09-6272405
Mahkamah Tinggi Kuala Terengganu Mahkamah Tinggi Jurubahasa Mushahrimi Bin Mustaffa mushahrimi@kehakiman.gov.my 09-6272495
Mahkamah Tinggi Kuala Terengganu Mahkamah Tinggi Jurubahasa Leha Binti Abdul Ghani leha@kehakiman.gov.my 09-6272495
Mahkamah Tinggi Kuala Terengganu Mahkamah Tinggi Jurubahasa Rosnani Binti Mohamad nani@kehakiman.gov.my 09-6272495
Pejabat Pengarah Mahkamah Negeri Terengganu Mahkamah Sesyen 1 Pengarah Mahkamah Tuan Haji Jamaludin Bin Haji Mat jamaluddin@kehakiman.gov.my 09-6272406
Pejabat Pengarah Mahkamah Negeri Terengganu Mahkamah Sesyen 1 Setiausaha Munira Binti Sulong @ Razali munira.su@kehakiman.gov.my 096272407
Pejabat Pengarah Mahkamah Negeri Terengganu Mahkamah Sesyen 1 Jurubahasa Rahimah Binti Ahmad rahimahahmad@kehakiman.gov.my 09-6272456
Pejabat Pengarah Mahkamah Negeri Terengganu Mahkamah Sesyen 1 Jurubahasa Noor Niena Haniera Binti Safii niena@kehakiman.gov.my 09-6272456
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 2 Hakim Mahkamah Sesyen Puan Wan Azimah Binti Yaacob rofiah@kehakiman.gov.my 09-6272408
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 2 Pembantu Tadbir (P/O) Tuan Sharifah Azura Binti Tuan Kuning tuanazura@kehakiman.gov.my 09-6272409
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 2 Jurubahasa Nurul Najmi Binti Hussain nurulnajmi@kehakiman.gov.my 09-6272409
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 2 Jurubahasa Rahimah Binti Othman rahimahothman@kehakiman.gov.my 09-6272455
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 4 Hakim Mahkamah Sesyen Tuan Mohd Azhar Bin Othman mohdazhar@kehakiman.gov.my 09-6272412
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 4 Pembantu Tadbir (P/O) Zuwariah Binti Ismail zuwariah@kehakiman.gov.my 09-6272453
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 4 Jurubahasa Rosmayuzi Binti Che Mat Amin rosmayuzi@kehakiman.gov.my 09-6272454
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 4 Jurubahasa Norasykin Binti Abdul Razak norasyikin@kehakiman.gov.my 09-6272454
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 3 Hakim Mahkamah Sesyen Tuan Azman Bin Mustapha azmanm@kehakiman.gov.my 09-6272497
Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu Mahkamah Sesyen 3 Pembantu Tadbir (P/O) Norhayati Binti Yusof norhayatiyusof@kehakiman.gov.my 09-6272496

Page 1 of 3, showing 20 record(s) out of 48 total