Carian Pegawai

Senarai Pegawai

Bahagian Seksyen Jawatan Nama Email No.Telefon
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 HAKIM MAHKAMAH TINGGI Y.A Dato' Ahmad Bin Bache ahmadbache@kehakiman.gov.my 879
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Setiausaha Pejabat Siti Khadijah Binti Abdul Rashid khadijah.su@kehakiman.gov.my 601
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Timbalan Pendaftar Amal Razim Bin Alias amal@kehakiman.gov.my 606
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Penolong Kanan Pendaftar Wan Nurul Hanini Binti Wan Ahmad Shukry wnhanini@kehakiman.gov.my 636
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Kanan Wan Nor Hazirah Binti Md Zain hazirah@kehakiman.gov.my 614
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Jurubahasa Melayu Mohd Hisyam Bin Abdullah hisyam@kehakiman.gov.my 664
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Jurubahasa Melayu Wan Hasliza Binti Wan Hanafi wanhasliza@kehakiman.gov.my 668
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Jurubahasa Melayu Zamarullah Bin Md. Nur zamarullah@kehakiman.gov.my 668
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Wan Hasniah Binti Wan Hassan hasniah@kehakiman.gov.my 620
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Zakiah Binti Mohd Said zakiahsaid@kehakiman.gov.my 620
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Wan Rosniza Binti Wan Ab Raffar wanrosniza@kehakiman.gov.my 620
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Nik Noor Zaharah Binti Nik Lah niknoorzaharah@kehakiman.gov.my 621
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Hasnanee Binti Wahab hasnanee@kehakiman.gov.my 621
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Khaidir Bin Che Isa khaidir@kehakiman.gov.my 622
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Nuriyani Binti Mustafa nuriyani@kehakiman.gov.my 622
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Hasmiza Binti Mat Yusoff @ Hassan hasmiza@kehakiman.gov.my 622
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir Undang-Undang Rosaidi Bin Mat Zain rosaidi@kehakiman.gov.my 621
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir ( P/O ) Noraini Binti Ab. Rahman norainiabrahman@kehakiman.gov.my 617
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir ( P/O ) Suriyani Binti Zakaria suriyanizakaria@kehakiman.gov.my 622
Mahkamah Tinggi Kota Bharu Mahkamah Tinggi 1 Pembantu Tadbir ( P/O ) Normarizan Binti Abdullah normarizan@kehakiman.gov.my 679

Page 1 of 9, showing 20 record(s) out of 176 total