ALAMAT PUSAT KOS

Mahkamah Sesyen & Majistret Kemaman

Jalan Ab. Rahman

24000 Kemaman

Terengganu Darul Iman

 

 

 

 

 

 

Tel: 09-8591206

emel:

mmjkemaman@kehakiman.gov.my

(Majistret Jenayah)

mmskemaman@kehakiman.gov.my

(Majistret Sivil)

mskemaman@kehakiman.gov.my

(Mahkamah Sesyen)

 

Mahkamah Majistret Dungun

Jalan Pejabat

23000 Kuala Dungun

Terengganu Darul Iman

 

Tel: 09-8481224

Emel:

mmdungun@kehakiman.gov.my

Kompleks Mahkamah Besut

Jalan Tengku Long

22200 Kampung Raja

Besut

Terengganu Darul Iman

 

 

Tel: 09-6966260

Emel:

mmbesut1@kehakiman.gov.my (Majistret 1)

mmbesut2@kehakiman.gov.my (Majistret 2)

msbesut@kehakiman.gov.my (Sesyen)

 

Mahkamah Majistret Setiu

22100 Bandar Permaisuri

Setiu

Terengganu Darul Iman

 

 

Tel: 09-6099090

Emel:

mmsetiu@kehakiman.gov.my (Majistret)

mssetiu@kehakiman.gov.my (Sesyen)

 

Mahkamah Majistret Marang

Belakang Pejabat Daerah Marang

21600 Marang

Terengganu Darul Iman

 

Tel: 09-6181644

Emel:

mmmarang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuala Berang

21700 Kuala Berang

Terengganu Darul Iman

 

 

Tel: 09-6811644

Emel:

mmkualaberang@kehakiman.gov.my

 

 

Melayu